فروشگاه اینترنتی تالی
یزد
35303787 -035
شنبه-پنج شنبه: 09:00 - 19:00

ارایه انواع کودهای تقویتی و مکمل های رشد بصورت پودری، جامد، مایع و اسپری در بسته بندیهای مختلف با بهترین کیفیت و مقرون به صرفه

در این محصولات علاوه بر مواد موثره کود و تقویتی، از مکمل های رشد، جلبکهای دریایی و آنتی استرسها به منظور افزایش مقاومت گیاهان در برابر تنشهای محیطی استفاده شده است.

محصولات خانگی در 6 دسته زیر با توجه به نیاز مصرف کننده و تنوع روش مصرف، تولید شده است:

 

– اسپری کودها، مکمل های تقویتی و سموم آفت کش و قارچ کش: این دسته شامل ترکیبات تقویتی و سموم بصورت اسپری می باشد که یکی از مزایای این محصولات علاوه بر کیفیت فوق العاده، سادگی مصرف می باشد. بصوریکه با چند ثانیه تکان دادن ظرف و اسپری بر روی برگ گیاه نیاز گیاه برآورده می شود.

 

– انواع مختلف قطره های تقویتی: این دسته شامل انواع قطره های غذای کامل کاکتوس، بامبو، بنفشه آفریقایی، بنسای، قطره آهن و قطره گلدهی می باشد. در این قطره ها که متناسب با نیاز هر دسته از گلها تولید شده ست، سبب رفع کامل نیاز غذایی گیاه می شود. به طوریکه با استفاده از این قطره های تقویتی نیاز به مصرف مکملهای غذایی دیگری نیست.

 

– هورمونها و محرکهای رشد: در این دسته محصولاتی نظیر هورمونهای رشد اکسین بصورت پودری و مایع موجود می باشد. همچنین کپسول محرک رشد که سرشار از انواع هورمونها، آنتی اکسیدانها، محرکهای رشد، اسیدهای آلی و کودهای کامل عنصری می باشد.

 

– کودهای تقویتی و سموم پودری: این دسته شامل ترکیبات تقویتی و سموم بصورت پودری می باشد که یکی از مزایای این محصولات علاوه بر کیفیت فوق العاده، مقرون به صرفه بودن آن می باشد. بطوریکه هر بسته از کود یا سموم جهت استفاده بیش از 20 -30 عدد گلدان کفایت می کند.

 

– کودهای تقویتی و سموم مایع: این دسته شامل ترکیبات تقویتی و سموم بصورت مایع می باشد. از مزایای این محصولات کیفیت فوق العاده، مقرون به صرفه بودن و سادگی نحوه مصرف می باشد. بطوریکه هر بسته از کود یا سموم جهت استفاده بیش از 20 -30 عدد گلدان کفایت می کند.

 

– ارایه انواع بذر گل، سبری و صیفی در فصول مختلف سال